Türkiye’nin İlk Akredite olan Gözetim Firması İstanbul Denizcilik ve Sörvey Hizmetleri Limited Şirketi, 16.10.1996 yılında Hüseyin KALE tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz, 1996 ile 2000 yılları arasında, bünyesindeki eksperler ile nakliyat ve gemi hasarları tespitlerinde sigorta şirketleri ile çalışarak yeterli tecrübe edinmiş ve bu konu ile ilgili danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. Ayrıca bu süreler arasında, gemi ile gelen bir çok malın gözetim hizmetleri yapılmış ve bir çok P&I Klüp’e taşeron olarak hizmet verilmiştir.

2000 yılından sonra, şirketimiz faaliyet alanlarını, kalite ve hizmet anlayışını koruyabilmek amacı ile gemi sörveyleri ve demir çelik hurdası ile mamullerinin gözetimi konularına öncelik verilmiş ve 22. 10. 2004 tarihinde Türk Akreditasyon Kurumu tarafından ilk akreditasyonu onaylanmıştır.

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu’ndan uygunluk belgesini 20.07.2008 tarihinde alan İstanbul Denizcilik ve Sörvey Hizmetleri halen Radyasyon Gözetimi konusunda en geniş ve yetkin kadroya sahip gözetim firmasıdır.

Şirketimizin denizci kökenli olması sebebiyle denizcilikte pratik ve teorik olarak edindiğimiz uluslar arası tecrübeler ışığında, gemi ve denizcilikle ilgili sörvey hizmetlerimiz devam etmekte olup, uluslar arası gözetim faaliyetlerimizi, demir çelik hurdası, konteyner, CTU Kod ve mamulleri konusunda kısıtlayarak mümkün olabildiğince kaliteden ödün vermemek ve alıcı ile satıcı arasında oluşabilecek ihtilafları başlangıçtan önleyerek, en doğru ve en gerçek tespitlerde bulunarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sertifika ve Belgelerimiz

2.6.2017 tarihinde Tehlikeli Madde Gözetim Hizmetleri Uygunluk Belgesi denetimini başarı ile tamamlamış ve ilk başvurunun yanısıra ilk TMGHUB belgesi sahibi olan firmamız; yazılım ve Ar-Ge çalışmalarının tamamlanmasını müteakip CTU Kod kapsamındaki hizmetlerine özgün yazılımı ile başlayacaktır.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da aklınıza takılan herhangi bir konuda bilgimize danışmak isterseniz telefon numaranızı bırakmanız yeterli. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır

    Biz Sizi Arayalım

    Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da aklınıza takılan herhangi bir konuda bilgimize danışmak isterseniz telefon numaranızı bırakmanız yeterli. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır